Danışmanlığını yürüttüğümüz bir proje kapsamında;

Tercihen üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun bir Hakediş & Metraj Mühendisi arıyoruz. 📌 

  • Çalışmayı düşündüğümüz arkadaştan proje okuma, detay çözümü, maliyet hesabı, keşif, metraj, mukayese ve birim fiyat konularında minimum 2 yıl deneyimli olmasını bekliyoruz,
  • Bu arkadaşımızın tercihen bir Metro Projesi deneyimi olması da bizim için harika olur,
  • Oldukça genç bir ekibiniz, birlikte çalışmayı planladığımız yeni kişiyi yalnızca profesyonel bir iş arkadaşı olarak değil aynı zamanda zamanımızın çoğunu birlikte geçireceğimiz yeni bir dost olarak düşündüğümüz için sosyal yönlerinizin güçlü olması da bizim için oldukça önemli. 
  • Çalışma Lokasyonu: İstanbul Yenikapı (Marmaray durağına çok yakın)
    Çalışma Saatleri: Haftaiçi 08.30 – 17.00
  • İlk görüşmeleri online olarak yapacağız. Eğer ilan sizi heyacanlandırdıysa CV’nizi [email protected] adresinden bize iletebilirsiniz.

Sıkça Sorular Sorular

Öğrenciyim çalışabilir miyim?

Bu ilanlarımız için ne yazık ki mümkün değil ama dilersen cv’ni yine de sonraki ilanlarımızda değerlendirmek üzere paylaşabilirsin.

Uzaktan çalışabilir miyim?

Bu ilanlarımız için ne yazık ki mümkün değil ama dilersen cv’ni yine de sonraki ilanlarımızda değerlendirmek üzere paylaşabilirsin.

İnşaat Mühendisi değilim başvurabilir miyim?

Tabii. Eğer yapabileceğini düşünüyorsan başvurabilirsin.

Çalışılacak kurum nerede?

Avrupa yakasında Marmaray Yenikapı durağına çok yakın.

Çalışılacak ortam nasıl bir ortam?
Oldukça genç dinamik birçok danışman var. Ağırlıklı olarak onlarla çalışacaksınız. Aynı zamanda raporlayacağınız işi teslim edeceğiniz hatta bazen işin size direkt geleceği kişiler ise devlet kurumu çalışanları.