Adobe Connect

Uzaktan Online Eğitim, e-Learning ve Sanal Sınıf düzenlemek
hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Adobe Connect
Online Eğitim Platformu

Adobe Connect uzaktan sanal toplantılar ve çeşitli eğitimler yapmanıza yarayan bir yazılımdır. Bu şekilde sınırları ortadan kaldırıp istediğiniz yer ve zamanda toplantılar ve konferanslar yapabilirsiniz. Uzaktan verilen eğitimlerde de çok büyük destek sağlar. En büyük özelliklerinden biri de mobil olarak destek vermesidir. Mobil cihazlarda rahat bir şekilde kullanılır. Yoldayken bile toplantılarınıza ve eğitimlerinize devam edebilirsiniz.

Hangi Durumlarda Kullanılır?

Online eğitim, e-Learning, LMS (Learning Management System), Online Konferans, Sanal Sınıf, Canlı ya da kayıt videolar ile eğitim platformu yazılımı arıyorsanız Adobe Connect sizin için uygun olabilir.

Neden Diğer Markalar Yerine Adobe Connect?

Online eğitim tarafında hizmet veren birçok yazılım var. Ama unutulmamalıdır ki online eğitim gerçekleştirilmesine imkan sağlayan birçok teknoloji Adobe mühendisleri tarafında geliştirilmiştir. Özellike eğitim tarafında aksamalar yaşamak istemiyorsanız Adobe Connect bu konuda hizmet veren dünyanın en önemli yazılımlarından biridir. Bu konuda bağımsız yazılım karşılaştırma ve değerlendirme sitesi Capterra sayfasını da inceleyebilirsiniz.

Neden Sanal Sınıf Oluşturmalısınız?

  • Öğrenciler derslerin zamanına daha kolay ayak uydururlar ayrıca dinlediklerinde dersleri sonradan tekrar izleyebilirler,
  • Derslerin sürelerinin standart olmasına gerek kalmaz, dersler bir bütün halinde verilebilir,
  • Öğrencilerin derslere ulaşması için kurumun açılış kapanış saatlerini takip etmesine gerek kalmaz online eğitim 7/24 destek sağlar,
  • Canlı dersler için öğrenciler ile öğretmenler mesaj ya da sesli bir şekilde kolayca iletişim kurabilirler,
  • Öğrenciler öğretmenlerin sesleri haricinde sesleri duymazlar bu şekilde dikkatleri daha zor bozulur.
illustrator
33

4 Adımda Sanal Sınıf

  • Önce ihtiyacınızı belirlemek çok önemli aynı anda ne kadar kişi eğitime katılacak, aynı anda kaç sınıf olacak, sistem öğrencileri nasıl yönetecek, not paylaşımı yapılacak mı?
  • Bir web sitesi ile entegre edecekseniz web siteniz hazır mı?
  • Çözüme ve çözümün birlikte çalışacağı platforma karar verilir.
  • Taleplerinizi karşılayacak çözüme karar verdikten sonra sonraki aşama öğrencileri sisteme adapte etmek.
Sanal eğitim sınıfları oluşturmak, bununla ilgili lisans ve teknik destek almak ve bu hizmeti vereceğiniz web sitesini hayata geçirmek ya da geliştirme yapmak istiyorsanız sizlere destek vermekten keyif duyarız. Online Eğitim Programları profesyonel hakkında bilgi ve fiyat talebi için bize ulaşabilirsiniz.