Mantis PM Kimdir?

Mantis PM, Proje Yönetim süreçleri konusunda faaliyet gösteren bir danışmanlık ve eğitim kurumudur. Şirketimiz yıllardır sektörde yüzlerce danışmanlık ve eğitim tecrübesi edinmiş birçok proje paydaşından oluşur. 
Yönetilmeyen, atıl bırakılan yalnızca koşturma ile geçen projelerin önemli bir sorun olduğunu düşünüyoruz. Getirdiğimiz çözümlerle bu problemin çözümü olmak adına problemlere sektörel yanıtlar vermeye gayret ediyoruz. Mantis ekibi masanın hem iş veren, hem danışman şirket tarafında bulunmuş arkadaşlarımızdan oluşuyor. 

Niçin Kurulduk?

Mevcut danışmanlık süreçlerinin daha şeffaf ve kaliteli ve yapılabileceğini düşünüyoruz. Türkiye’de Proje Yönetimine bir katma değer katmak da en büyük hayallerimizden birisi.

Ekibimize nasıl başvuru yapabilirsin?

Ekibimizde çalışan her arkadaşımız organizasyonumuzda konumu önemsiz olacak şekilde şirketimizin belirli oranda kar ortağı. 
Tekrar ediyoruz: Zarar olursa bizim, kar olursa karımızın bir kesimini paydaşlarımızla belirli oranlarda dağıtıyoruz.
Eğer değer katabileceğini düşünüyorsan seninle tanışmaktan keyif duyarız.
İş alım kararlarında bizim için uyruk, din, cinsiyet, okumuş olduğunuz üniversite-okul bilgisi görmek hiç önemli değil. Bizim için önemli olan yalnızca neler yaptığın ve neler yapmak istediğinden ibaret.

Ekibimize dahil olmak için joinus(at)pmantis.com adresine mail atabilirsin.