Revit Danışmanlığı

Size destek olmaya bayılıyoruz! 😊

3 boyutlu tasarım
süreçlerini kolaylaştırır

Revit Danışmanlığı günümüzde özellikle inşaat sektöründe yapıların 3 boyutlu tasarım süreçlerinin kolaylaştırılmasından, projeler süperpozelerindeki sorunların hızlıca tespitine, otomatik metraj hesaplamarından içinde bulunan kod yazma editörü ve yüklenebilen plug-inler ile uygulama projesi çizerken sınırsız sayıda kolaylık sağlıyor.

Bir inşaat ve mimari çizim programı olan Revit özellikle günümüzde BIM Danışmanlığı süreçlerinin de temel enstrümanlarından birisi olarak adlediliyor.

Mimari proje programı olarak da kullanılan Revit özellikle Autocad'i 3 Boyutlu kullanan kullanıcıların rahatlıkla geçebileceği bir yazılım.

Peki Revit'i Autocad Gibi Kullanmadığınızdan Emin Misiniz?

Revit özellikle BIM kültürüsünün oluşmasıyla Türkiye'de yaygın bir şekilde kullanılmaya başladı. Fakat sıklıkla Revit kullanalım adı altında Revit'i yalnızca Autocad'i yapabilecekleri yapmak için kullanan yani bir araç değil amaç için kullanan projelere ne yazık ki sürekli şahit oluyoruz.

Revit Danışmanlığı
Nasıl Veriliyor?

Revit'de çizimlerinize üçüncü boyut katarak, kaynak ve maliyet parametrelerinizin girilmesinden olası tüm değişiklikler planlarınızı nasıl değiştiriyor, ne kadar zamanınız kaldı, ne kadar para harcadınız gibi soruların yanıtlarını yazılımlarla bulmak için sizlere yardımcı oluyoruz.

BIM Danışmanlığı süreçleriniz için dilerseniz yerinde tam ya da yarı zamanlı personel ya da personelleri size temin ediyoruz ya da dilerseniz proje bazlı tüm ihtiyaçlarınızda sizlere destek oluyoruz.

Revit Danışmanlığı
Almak Size Ne Sağlar?

Uzman Mühendis ve Mimar arkadaşlarımızla birlikte Revit kültürü şirketinizde daha yaygın hale gelir. Metraj oluşturabilir, BIM entegrasyonu ile yapı bilgi modellemesi sisteminizi oluşturabilir, kat planlarını 3 boyutlu inceleyebilir, navisworks entegrasyonu ile zamana bağlı projelerinizin değişimini izleyebilirsiniz. Ayrıca render almak için size destek olabilir, kaynak (quantity) modellemelerinizde uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Proje çiziminde yeni bir boyut sağlayan Revit Türkiye inşaat sektöründe günümüzün yükselen değeri olarak gösteriliyor.

Autodesk revit bilen mimar ve mühendis birçok arkadaşımız Revit ile arazi modelleme, ışık ayarları, iç ve dış mekan renderleri, komutları kullanma yolları, kütüphane ile projede kullanılan kaynakların hızlı ve efektif kullanımının sağlanması, Revit MEP ile mekanik projelerinizde kolaylık gibi birçok yenilik sağlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Revit Eğitimi sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

Hayır. Revit bir 3 boyutlu bir yazılım çözümüdür. BIM, yapı bilgi modellemesi sistemidir. Yapım aşamasından, işletme aşamasına projelerin sağlıklı çalışabilmesi için bir metadoloji sağlar.

Danışmanlarımız Mimar ve İnşaat Mühendisi arkadaşlarımızdan oluşuyor.

Projenin durumu, süresi ve kapsamı olmadan bilgi vermemiz çok zor. Hemen web sitesinin sağında bulunan canlı desteğe yazabilir ya da bizlere mail atarak ulaşabilirsiniz. Kısa sürede sizlere destek olacağımızdan emin olabilirsiniz.