Proje Yönetimi

Size destek olmaya bayılıyoruz! 😊

Proje Yönetimi oldukça geniş bir kavram. Biz bir bütün olarak projenizi yönetmeye talibiz. Uzman mimar ve mühendislerimizle biz hazırız.

Mimari Proje, Statik Proje, Mekanik Proje, Elektrik Projesi, Aydınlatma Projesi, İç Mimarı Proje. gibi ihtiyaçlarınızı proje ofisimizle yerine getirelim. Dilerseniz Proje Koordinasyon Hizmeti de vererek proje çakışmalarını önleyelim. Projelerinizin ihtiyaç duyduğu 3 boyutlu modelleri hazırlayalım. Ayrıca dilerseniz arttırılmış gerçeklik ile tüm projenizi simülasyonunu sizlere teslim edelim.

Maliyet
Hesaplama

Projelerinizde gerek ihale aşamasında gerekse de yapım aşamasında maliyet hesaplarını yapabiliriz. Keşif, metraj, pazar fiyat analizi gibi isteklerinizi karşılayalım. Ayrıca Maliyet Kontrol Mühendislerimiz projenize özel bir sistem oluşturabilirler. Oluşturulan bu yeni sistem ile giderlerinizi daha ölçülebilir hala gelir.

Planlama
Hizmetleri

İş Programı Projeleriniz İçin Olmazsa Olmaz!

Ms Project, Primavera, TILOS, Asta v.b çözümlerle İş Programı Hazırlama hizmeti verebiliriz. Planlama mühendislerimizle planlama ve maliyet odaklı bir sistem kurabiliriz. Proje ilerleme durumu ile projenin ilerisinde mi gerisinde mi olduğunuzu analiz edebilirsiniz. Ayrıca maliyet kontrolüne ve raporlamaya kadar geniş bir ölçekte projelerinizi yönetebilmeniz de mümkün.

BIM Danışmanlığı

Bina Bilgi Modellemesi (BIM) artık ulusal birçok projede zorunlu hale gelmeye başladı. Uluslararası büyük çaplı projelerde ise BIM'siz bir proje düşünülemiyor. İş Programı ile Projenizin Görsel Similasyonunu oluşturabilirsiniz. Ayrıca projenizdeki kaynak ve uygulama çakışmalarını yönetmeniz de BIM ile mümkün. Yapım ve işletme yönetim aşamalarında BIM Danışmanlık Hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Hak Talepleri (Claim)Gecikme Analizi (Delay Analysis)

Projelerdeki hak talebi konusu birçok projede büyük önem arz ediyor. Bu kapsamda işveren ya da müşavire sunacağınız belgeleri hazırlayabiliriz. Bu hizmeti planlama mühendislerimiz ve sözleşme uzmanlarımızla yerine getiriyoruz.

Raporlama
Sistemleri

Ölçemediğimiz şeyleri yönetemeyiz. Peki doğru ölçüm nasıl olmalıdır? Projenizi yönetebilmeniz rapor taslaklarınızı sizin için oluşturuyoruz. Bu sayede projenizdeki ilerlemeleri görebilirsiniz. Son olarak maliyetlerinizi, kaynaklarınızı da raporlama ekranlarımızla ölçmeniz çok kolay.

İhale Dokümanı
Hazırlama

İhale aşamasında oldukça vakit alan İhale Dokümanı Hazırlama işini sizin için biz devir alalım. İhalelerinizin belgeleri o işin uzmanları tarafından hazırlansın. Hem vakitten tasarruf edin hem de işi uzmanlarına bırakın.

İş Sağlığı ve Güvenliği

Projelerinizde dilerseniz İş Güvenliği Hizmetleri için sizlere yardımcı olabilir. İş Güvenliği Uzmanı ve İş Yeri Hekimi gibi uzmanlarınızı tarafınıza sağlayabiliriz. Ayrıca İş Güvenliği Hizmetleri Method analizleriniz için kapsam analizi belirleyebiliriz.

İnşaat Sektörü
İnsan Kaynakları

Projelerinizde karşılacağınız insan kaynakları talebini sizin yerinize uzman ekiplerimiz halletsin. Hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın: İnsan Kaynakları Hizmetleri