3Ds Max Danışmanlığı

Size destek olmaya bayılıyoruz! 😊

İhtiyaçlarınızı profesyonel
ellere teslim edin.

3Ds Max Danışmanlık
Projeleriniz genelinde 3Ds Max kullanan personel kıtlığınızdan ya da elinizde nadiren çözmeniz gereken bir modelleme işinden ötürü 3Ds Max Danışmanlık talebiniz olabilir. Bu gibi durumlarda size teknik personelimizde gerek uzaktan gerekse de anlık yerinden danışman desteği sağlayabiliyoruz. Bu şekilde hem siz 3Ds Max bilen personeli devamlı bulundurmaya gerek duymuyor hem de ihtiyaçlarınızı profesyonel ellere teslim edebiliyorsunuz.

Mimari, Endüstriyel Tasarımlarınız için ihtiyacınız olan 3 boyutlu modeller için bizden destek alabilirsiniz.

Neden 3Ds Max
Danışmanlık İhtiyacı?

  • 3Ds Max bilen danışman ihtiyacınız için iş ilanları vermenize gerek kalmaz. Biz talebinizi hızlı bir şekilde yerine getirebiliriz.
  • Modelleme yapmak için Revit, yapılan modellenin üzerine animasyon yapmak ve küçük ayrıntıları eklemek için 3Ds Max sonrasında çalışmanın daha kaliteli ve gerçekçi bir görünüm kazanması için V-Ray fiyatı oldukça yüksek çözümlerdir. (Ayrıntılı Bilgi: 3Ds Max Yıllık Fiyat, Revit Yıllık Fiyat, V-Ray Yıllık Fiyat). Bünyenizde danışman bulundurarak yazılım maliyetlerinden kurtulabilirsiniz.
  • Bu tarz yazılımları kullanmak için kullanılması gereken bilgisayarın sistem gereksinimleri oldukça düşüktür. Günlerce süren Render işlemi bile olabilir.
  • 3Ds Max ekstrem uzmanlık isteyen bir çözümdür. Devamlı kullanılmadığında bu yetenek törpülendiği gibi sektörel değişimlerle birlikte kütüphanelerden, kullanım şekillerine yüksek kalitede görüntüleme deneyimi elde etmek için tüm dinamikler değişmektedir. Danışmanlarımız sürekli ilgili konuyla uzman arkadaşlarımızdan oluşmaktadır.

Danışmanlık Kapsamında
Size Neler Sunabiliriz?

  • Bina, Villa, Çatı, Bahçe, Dış Mekan, Yol, Restoran, Kafe, Ofis, İş Merkezi gibi birçok yapınızın 3Ds Max ortamında tasarımı.
  • Projelerinizin sanal gerçeklik kapsamında tekrar ele alınarak tasarım deneyiminin arttırılması.
  • Render sürelerinde hızlı teslimler ile talep ettiğiniz çalışmalara hızlıca teslim alın.
  • Projelerinizde devamlı işler için personel desteği sağlayabiliriz.

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. 3Ds Max Eğitimi sayfamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Revit ağırlıklı olarak 3 boyutlu modellemeler üzerinde yoğunlaşmış bir çözümken, 3Ds Max modelleri birer similasyona, animasyona dönüştürerek görsel bir şölen oluşturur.

Yazılım için minimum sistem gereksinimine linkten erişebilirsiniz: 3Ds Max System Requirements